• خرمابار دارچینی دکتربیز
موجودی:
2 تا 3 روز دیگر
کد محصول:
خرمابار دارچینی بیز
تولید کنندگان
بیز biz
64,400 تومان
بدون رتبه نظر بدهید

خرمابار دارچینی
خرما در استانهای گرمسیر جنوب کشورمان بعمل می آید.در این مناطق وجود ریزگردهایی که روی میوه خرما می نشینند باعث آلودگی شدید آن می گردد.

خرما را با توجه به مساعد بودن احتمال تکثیر مخمر و کپک و آلودگی های ثانویه برای مدت طولانی امکان نگهداری آن وجود ندارد.با توجه به این که هنگام برداشت و مصرف میوه خرما معمولا شسته نمیشود و حتی با امکان شستشوی معمولی خانگی نمیشود این مشکل را برطرف نمود .

خرما بار دکتر بیز با استفاده از خرمای درجه یک خوراکی و پس از تایید کنترل کیفیت خرمای ورودی توسط دستگاههای تمام اتوماتیک اروپایی ضمن فرآیند ضدعفونی و پاستوریزه -فرآوری و بسته بندی می گردد.
همچنین در طی فرآیند هیچگونه ماده افزودنی -شیمیایی و نگهدارنده به آن اضافه نمی گردد.خرما بار دکتر بیز حداقل تا یک سال در داخل بسته بندی و تحت شرایط معمولی قابل نگهداری و مصرف می باشد.

درختچه دارچین درختی کوچک، به ارتفاع ۵ تا ۷ متر است. باید بدانید که دارچین برای سلامت تمام بدن بسیار مفید است. مصرف دارچین برای حفظ سلامت بدن به سالها پیش بازمی‌گردد و امر جدیدی نیست. علاوه بر کاربردهای سنتی، پژوهش های نوین حاکی از آن است که ترکیبات موجود در دارچین از مزایای فراوانی برخوردار است.
خواص دارچین: کمک به سوخت و ساز بدن، داراي اثرات كاهنده گلوكز خون
خرما بار دارچینی علاوه بر داشتن همه ی خواص خرما بار طبیعی، خواص ویژه ی دارچین را نیز دارا میباشد.

هر جعبه حاوی 32عدد خرمابارمیباشد

پروانه بهداشتی محصولات خرما بار دکتر بیز 1837ظ21

نظر بدهید