54,500 تومان TOM

موجودی:
2 تا 3 روز دیگر
کد محصول:
FUTURO Sport Moisture Control Ankle Support
تولید کننده:
فوتورو : Futuro

بدون رتبه نظر بدهید

توضیحات

قوزک بند ورزشی با کنترل رطوبت 2041

ساپورت برای قوزک های خشک, ضعیف یا آسیب دیده فراهم می کند. ترکیب منحصر به فرد مواد با قابلیت تنفس پوست و مواد قابل انعطاف نئوپرنی هنگامی که گرما و رطوبت بیشتری را آزاد می نماید, کمک به گرم و خم شدن قوزک پا می نماید. 

  • طرح با عملکرد بالا برای فعالیتهای ورزشی یا سایر فعالیتهای شدید است. 
  • مقاومت در برابر بو 
  • دارای مواد بادوام و قابل انعطاف نئوپرنی جهت ساپورت قوی, گرمای تسکین دهنده و راحتی است. 
  • بندهای دوتایی تنگ, قوس پا را بلند کرده و از آن حمایت می کنند. 
  • جهت پوشیدن راحت و مناسب طراحی شده است. 
  • برای قوزک چپ یا راست استفاده می شود.

بازی تان را بهبود ببخشید. قوزک بند اسپورت فیوچرو دارای ویژگی منحصر به فرد با مواد پلارتک با قدرت کشسانی –RX® و با قابلیت تنفس و قابل انعطاف نئوپرن بوده که کمک به گرم نگه داشتن و خم شدن قوزک پای تان می کند, در حالیکه ساپورت با قابلیت تنفس پوست فراهم نموده و باعث می شود که شما به راهتان ادامه دهید. اکنون, شما با تمام قدرت آماده اید. اندازه گیری: برای قوزک چپ یا راست, دور قوزک پا را درست از بالای استخوان اندازه بگیرید. قابل دسترس 10.5-7.0 اینچ هشدار: افرادی ممکن است به لاستیک قابل انعطاف نئوپرنی یا نئوپرن حساس باشند. اگر التهاب را افزایش دهد, استفاده از آن را قطع کرده و با پزشک مشورت نمایید.


دور مچ پا از 17.8 تا 26.7 سانتی متر

طرز استفاده:

  1. تمام بستهای قلابی را باز کنید و پاشنه پا را در سوراخی با مواد پلارتک با قابلیت کشسانی پشت پا قرار دهید. بند بالایی را محکم کنید.
  2. بند چپی زیرین را از بالا و روی پا عبور داده و بست قلابی را به طرف مقابل قوزک بند زیر استخوان قوزک وصل کنید. دستورالعمل مشابه را برای بند راست هم ادامه دهید. تمام بندها را تاجایی که احساس محکمی و راحتی بوجود آید, تنظیم کنید.


دستورالعمل مراقبت:

تمام بست ها را قبل از شستن ببندید. با آب ولرم و صابون ( نه آب داغ) بشویید. به خوبی آبکشی نموده و در هوای آزاد خشک کنید. از ماشین لباسشویی, خشک کن, خشک شویی, سفید کننده یا نرم کننده استفاده نکنید. 

خصوصیات

مشخصات محصولات ارتوپدی
موارد تجویز درد عمومی / پیچ خوردگی / آرتریت / ورم
آسیب درد عمومی / پیچ خوردگی / آرتریت / ورم
عضو بدن قوزک
سطح ساپورت متوسط

نظرات (0)

نظر بدهید