• دستگاه فشارسنج مایکرولایف مدل BP - A200
موجودی:
2 تا 3 روز دیگر
کد محصول:
فشارسنج مایکرولایف A200
تولید کنندگان
مایکرولایف : Microlife
0 تومان
بدون رتبه نظر بدهید

دستگاه فشارسنج میکرولایف یک دستگاه قابل اطمینان برای اندازه گیری روی بازو است.کاربرد دستگاه به دلیل سهولت و دقت کافی برای اندازه گیری فشارخون در خانه توصیه می شود.

دستگاه فشارخون مایکرولایف با همکاری پزشکان ساخته شده و دقت بسیار بالای نتایج اندازه گیری دستگاه توسط آزمایشات کلینیکی اثبات شده است.

دستگاه های فشارسنج مایکرولایف دارای برترین فن آوری دستگاه های اندازه گیری فشار خون دیجیتال جهت تشخیص زود هنگام فیبریلاسیون دهلیزی (AFIB  ) و ازدیاد فشارخون می باشند.این دو عارضه از مهمترین دلایل سکته قلبی و مغزی به شمار می آیند که خود خطر ابتلا به این دو بیماری در آینده را افزایش می دهند.

تشخیص زود هنگام  AFIB و ازدیاد فشار خون از اهمیت زیادی برخوردار است، هر چند که ممکن است هیچ یک از نشانه های آن در فرد مشاهده نشود.درمان درست می تواند خطر سکته مغزی را کاهش دهد، به همین دلیل توصیه می شود که در صورت مشاهده سیگنال  AFIB هنگام اندازه گیری فشار خون توسط این دستگاه ، به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.

الگوریتم اندازه گیری فیبریلاسیون دهلیزی توسط دستگاه های اندازه گیری فشارخون مایکرولایف به لحاظ کلینیکی توسط چندین محقق کلینیکی برجسته بررسی شده است.نتایج بدست آمده نشان دهنده این واقعیت است که عارضه  AFIB با احتمال 97 تا 100 درصد قابل تشخیص توسط این دستگاه می باشد.

 

امکانات فشارسنج :

اندازه گیری فشار به طور خودکار با فشردن یک دکمه

قابلیت کار با باطری و آداپتور

اندازه کاف از 22 تا 42 سانتی متر ( کاف فنری )

قابلیت سه بار پیاپی اندازه گیری فشار و اعلام میانگین

ظرفیت حافظه 200 بار اندازه گیری

هشدار دهنده سکته مغزی

نشانگر فشار سیستولی و دیاستولی و مقدار ضربان نبض

دارای پورت USB برای اتصال به کامپیوتر و فرستادن اطلاعات به پزشک معالج

نشانگر میزان خطر فشار خون

نشانگر قرار گرفتن درست بازوبند

 

ارسال رایگان با تیپاکس به سراسر ایران

 

 

نظر بدهید