دستگاه فشارسنج دیجیتالی امرون M2

  • دستگاه فشارسنج دیجیتالی امرون M2
موجودی:
2 تا 3 روز دیگر
کد محصول:
M2
تولید کنندگان
امرون : Omron
0 تومان
بدون رتبه نظر بدهید
دستگاه فشارسنج خون بازویی امرون مدل M2 ،وسیله ای بسیار مناسب برای سنجش میزان فشار خون در منزل است.افرادی که به طور ژنتیک یا ارثی یا در اثر بیماری دچار نوسان فشار خون هستند نیاز به کنترل و اندازه گیری فشارخون دارند، و به دلیل اینکه دسترسی به پزشک همیشه به سرعت امکان پذیر نیست ،وجود دستگاهی برای اندازه گیری فشارخون کمک زیادی به آگاهی  فرد بیماراز شرایط جسمی اش می کند.
همچنین افراد مسن که معمولا" در شرایط خاص قرار دارند، نیاز مبرمی به کنترل دائمی فشار خون خود دارند.
استفاده از دستگاه فشار سنج امرون آسان و ساده است.پس از اتصال شیلنگ ،کاف را دور دست کمی بالاتر از آرنج بسته و کلید را بفشارید تا شروع به پمپ کند.پس از مدت کوتاه دستگاه فشار سیستولیک (  سرخرگ )  و دیاستولیک ( سیاهرگ ) و ضربان قلب را نشان می دهد.
به منظور نتیجه بهتر و دقیق تر، قبل از اندازه گیری فشارخون،کمی آرام بنشینید و چند نفس عمیق بکشید،سپس به پشت دراز کشیده و دست هم تراز با قلب باشد. همچنین کشیدن سیگار،استفاده از مشتقات دارویی یا غیر دارویی حاوی الکل ، غذای سنگین و چرب، فعالیت شدید بدنی ، عصبانیت و هیجان ، قبل از اقدام به اندازه گیری ، بر فشار خون تاثیر می گذارد. موارد ذکر شده حتما" لحاظ گردد.
این مدل از فشار سنج خون امرون از دور بازوی 22 تا 32 سانتی متر را پشتیبانی می کند.
دستگاه از چهار باطری قلمی استفاده می کند و امکان استفاده از آداپتور 6 ولت نیز وجود دارد. ( آداپتور جزء دستگاه نیست و کاربر می تواند جداگانه تهیه نماید). . داخل جعبه کاوری جهت پوشش فشارسنج موجود است.
محصولات امرون ، ساخت ویتنام و زیر لایسنس ژاپن است.
فشارسنج امرون تا پایان سال 1397  دارای گارانتی  شرکت پایکار بنیان طب می باشد.

 
نظر بدهید